Autor

Kontaktovat mě můžete na e-mailu pavel@susen.cz


Vážení a milí,

psaní mně jde ztěžka, obzvlášť o sobě. Proto si už nedělám násilí a nenutím své články časopisům :-) Fotím pro radost, nejčastěji Přírodu – krajinu při východu nebo západu Slunce, stromy, potoky, květiny. Občas taky lidi – oblíbené muzikanty na koncertě nebo bajkery v našem dirtparku. Miluju hudbu, ale taky ticho a klid a prostřednictvím fotografií se s vámi dělím o svůj pohled na svět.

Jsem fotograf, manžel, otec, včelař, rybář a bajker, ale to jsou jenom role, které v životě hraju. Ve skutečnosti jsem tak trochu pankáč, tvrdá hlava z Valašska a člověk se sklony k občasným depresím, které vedou k hlubším otázkám o životě a jeho smyslu. Mým cílem je stát se samostatným specialistou a doufám, že se mi to podaří co nejdřív :-)

Na svých stránkách vám nabízím velkoformátové fotografie, které fotím, edituji a tisknu jak nejlíp umím. Na web dávám jenom to nejlepší ze svého archívu a doufám, že moje fotografování pro radost potěší i vás.

Díky za návštěvu, mějte se krásně.

Pavel Sušeň

 

ja-ii.jpg

V současnosti používám fullframe fotoaparáty Sony Alpha s profi objektivy Canon, občas polarizační filtr nebo ND filtry, stativy Benro a Manfrotto a kolo Specialized :-)


Publikační činnost

Jméno povinné
Web
E-mail

#54
Pavla,
3. duben 2021
Dobrý den,mám dotaz.Vlastním dva obrazy valasske krajiny (Vsetinske paseky) s podpisem Karel Susen.Jedná se o Vašeho předka nebo je to jen shoda jmen.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, poptal jsem se u rodičů a ti mi řekli, co jsem vůbec netušil. Můj děda Karel Sušeň z Liptála maloval a předpokládám, že obrazy jsou od něho. Děda byl myslivec a k tématu přírody a krajiny měl určitě blízko. Možná to bude znít troufale, ale pokud byste mohla některý z obrazů postrádat, rád bych jej koupil. Nemám na dědu žádnou "hmotnou" památku. Mějte se. (11. květen 2021)


#53
Andrée,
2. únor 2021
Krásné fotky! Jde tam vidět spousta práce.
Jen tak dál.


#52
TondaK.,
1. říjen 2014, tondak01@seznam.cz
Jakým fotíš foťákem? Děkuji!
Odpověď: Používám Canon 5D MK II. Informace o fototechnice jsou v sekci "Autor".


#51
anonymní,
26. září 2014
Příroda v tvém podání má opravdu krásný rozměr.


#50
áďa,
26. září 2014
Nádherné fotky, gratuluji.


#49
Jitka,
8. září 2014, stehnovajitka@centrum.cz
Ahoj Pavle, fotky máš fakt moc hezké. Z toho sobotního rána musely být nádherné, ještě je tu nemáš? A z pátku? Ať se daří! Jitka


#48
Pavel Sušeň,
28. květen 2013
O jaké fotky se konkrétně jedná?


#47
Robert,
22. květen 2013
Musím říct, že některé fotky jsou velice hezké a je vidět, že si s foťákem opravdu rozumíš. Trošku mě jen překvapila nepřirozenost některých snímků, má to nějaký záměr? Přeji dobré světlo.


#46
Marie Hrabovská,
28. únor 2013, marie.hrabovska@seznam.cz
Pavle, ty tvoje fotky jsou opravdu úchvatné.
Jsem rádam že tě taky fascinuje slunce....
Maruška.


#45
anonymní,
27. leden 2013
Moc krásné fotografie Pavle DĚLÁTE, TAKÉ K NIM UVÁDÍTE pěkné verše...Jana Václavíková, ráda bych si zakoupila foto,kt. uvádíte jako 1. na svých stránkách,kdyby pod ním byly i verše Metoděje Jahna, byl by to pěkný dárek, m 605258223, cksportrr@gmail.com


#44
Pavel Sušeń,
19. prosinec 2012
Kalendář 2013 bohužel nebude. Letošní kalendář byl firemní - já jsem dodal fotky a od firmy koupil cca 20 kalendářů bez loga. SVůj vlastní kalendář zatím vydávat nebudu, pro fotoamatéra je to finančně poměrně náročné, nicméně do budoucna se to může změnit


#43
Jarek,
11. prosinec 2012
Existuje nejaka moznost, ze bude k objednani kalendar na nadchazejici rok 2013, podobne jako minule?


#42
Míra,
3. červenec 2012, measure@seznam.cz, miramacek.cz
Ahoj, moc krásné fotky Valašska a okolí, pěkné kochání, jen tak dál ...


#41
Michal,
7. červen 2012, www.fotoskoleni.cz
Krajina Valašska je opravdu krásná, fotografoval jsem tam jen jednou, je to přeci jen z Prahy trošku z ruky. Ještě, že jsou místní fotografové, kteří jí fotí dobře


#40
Pavel Sušeň,
3. květen 2012
Tak tohle už bohužel nezjistím. Na chatě v Koutech, kde jsme bydleli, byla spousta turistických informačních materiálů a v jednom z nich byly i "Soví kameny". Původně jsem chtěl tu mapu zabavit, ale nakonec jsem ji tam nechal ostatním návštěvníkům Jeseníků.


Kontaktní formulář
Jméno: (povinné)
E-mail:
Telefon:
Zpráva: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 4. 2021, 09:23, zobrazeno 4731x