Autor

Kontaktovat mě můžete na e-mailu pavel@susen.cz


Vážení a milí,

psaní mně jde ztěžka, obzvlášť o sobě. Proto si už nedělám násilí a nenutím své články časopisům :-) Fotím pro radost, nejčastěji Přírodu – krajinu při východu nebo západu Slunce, stromy, potoky, květiny. Občas taky lidi – oblíbené muzikanty na koncertě nebo bajkery v našem dirtparku. Miluju hudbu, ale taky ticho a klid a prostřednictvím fotografií se s vámi dělím o svůj pohled na svět.

Jsem fotograf, manžel, otec, včelař, rybář a bajker, ale to jsou jenom role, které v životě hraju. Ve skutečnosti jsem tak trochu pankáč, tvrdá hlava z Valašska a člověk se sklony k občasným depresím, které vedou k hlubším otázkám o životě a jeho smyslu. Mým cílem je stát se samostatným specialistou a doufám, že se mi to podaří co nejdřív :-)

Na svých stránkách vám nabízím velkoformátové fotografie, které fotím, edituji a tisknu jak nejlíp umím. Na web dávám jenom to nejlepší ze svého archívu a doufám, že moje fotografování pro radost potěší i vás.

Díky za návštěvu, mějte se krásně.

Pavel Sušeň

 

ja-ii.jpg

V současnosti používám fullframe fotoaparáty Sony Alpha s profi objektivy Canon, občas polarizační filtr nebo ND filtry, stativy Benro a Manfrotto a kolo Specialized :-)


Publikační činnost

Jméno povinné
Web
E-mail

#9
Aleš,
22. srpen 2008, fotoales.cz
Ahoj,
tak jsem se zase po delší době podíval na tvé stránky a koukám, že ti tu přibylo pár opravdu pěkných fotogalerií (např. Pulčínské skály, Jeseníky, Slovensko).
Stylem jakým fotíš své krajiny se mi moc líbí. Fotky mají tu správnou atmosféru, kterou maj mít. To je to proč se fotí
Přeji ať ti to takhle pěkně jde dál.


#8
Miroslav Sovadina,
23. červen 2008, sovadinove.sweb.cz
Dlouho jsem hledal foto do hlavičky pro web, až jsem našel. Děkuji panu Pavlovi nejen za hezkou fotku, ale i za vstřícné jednání.


#7
Jožo Marec,
15. duben 2008, bimacek@centrum.sk
fotky sú krásné, milujem Valašsko, má ešte mnoho nepoškvrnených miest. A ja ho, našťastie poznám stále málo, tak sa môžem tešiť na jeho ďalšie pôvaby. Ako ke´d človek vyzlieka po troške krásnu ženu...
No. Fotky sú krásne, mnohé miesta som identifikoval, strávil som krásnu dovolenku na Soláni vo februári t.r. a tiež som si odniesol pár fotiek. Držím Vám palce, pán Sušeň a snáď sa niekde v Javorníkoch stretneme. Mimoriadne vzrušujúce sú Javorníky v oblasti Veľkých Karlovíc, kde hodlám v lete unikať pred civilizáciou.


#6
Aleš,
14. duben 2008, photoart.xf.cz
Pěknej design stránek, ale hlavně moc pěkné fotky krajin.
Ať ti to takhle jde dál ...
Odpověď: Děkuji za návštěvu, tvoje stránky se mi taky líbí, zvláště noční fotky. Ať se ti daří.


#5
Luděk,
13. duben 2008
Dobrý hele,dobrý...


#4
radůza a afričan,
11. duben 2008
Zdar Pavloušku, tak ti to musíme pěkně pochválit, z tebe eště něco čoveče bude!!


#3
Hana,
7. duben 2008
Přišla jsem z odkazu na FA a moc se mi tvoje fotky líbí , závidím ti i profi zpracovaný web ,takže už jen hodně štěstí ..Hana Vitova

PS. Valašsko je krásný
Odpověď: Děkuji za návštěvu i za pochvalu. A co se týká webu, napiš Michalu Škrabálkovi. "Ušije" ti stránky na míru :-)


#2
Hamsa,
3. duben 2008, kamas@zsintegra.cz
Zdar pane, tak sem kuknul na Tvoje fota a řeknu Ti, že Paprsky světla sů moc pěkné, Na pastvině je velice zajímavé foto a Tady jsem doma - tam s měl enom škodu, že v ten deň nebyla husčí mlha, zažíl sem dvě rána, když sem šel do práce, tak bylo fakt husté mléko nad dědinů a nad tym slunko a jasno a dohlednosť brutální - a jak na cypa sem neměl ani foťák ani stativ ani nic - z mobila leze enom shluk sqrn. Enom ně chybí v galerii ten zajímavý motiv té změti kořenů - nevím jestli to bylo na Pulčínách nebo z Fatry. DosaĎ to, ať potěšíš starého kamaráda - podvodníka Ináč, ať Ti to šlape a ať m.a.s.h. "Dobré světlo.."
Odpověď: Uff, tohle než jsem vyluštil... Jakým nářečím jsi to napsal? :-) Fotka propletených bukových kořenů je ze Súľovských skal, ale na web ji asi nedám, protože technická kvalita tohoto staršího snímku není nejlepší. Tak promiň a díky za návštěvu.


#1
teta Zuzka a Mareček,
31. březen 2008
Švagře a strýcu - paráda! Stránky se opravdu povedly a fotky nádherné! Tak ať ti to tu šlape


Kontaktní formulář
Jméno: (povinné)
E-mail:
Telefon:
Zpráva: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 4. 2021, 09:23, zobrazeno 2635x