Autor

Kontaktovat mě můžete na e-mailu pavel@susen.cz


Vážení a milí,

psaní mně jde ztěžka, obzvlášť o sobě. Proto si už nedělám násilí a nenutím své články časopisům :-) Fotím pro radost, nejčastěji Přírodu – krajinu při východu nebo západu Slunce, stromy, potoky, květiny. Občas taky lidi – oblíbené muzikanty na koncertě nebo bajkery v našem dirtparku. Miluju hudbu, ale taky ticho a klid a prostřednictvím fotografií se s vámi dělím o svůj pohled na svět.

Jsem fotograf, manžel, otec, včelař, rybář a bajker, ale to jsou jenom role, které v životě hraju. Ve skutečnosti jsem tak trochu pankáč, tvrdá hlava z Valašska a člověk se sklony k občasným depresím, které vedou k hlubším otázkám o životě a jeho smyslu. Mým cílem je stát se samostatným specialistou a doufám, že se mi to podaří co nejdřív :-)

Na svých stránkách vám nabízím velkoformátové fotografie, které fotím, edituji a tisknu jak nejlíp umím. Na web dávám jenom to nejlepší ze svého archívu a doufám, že moje fotografování pro radost potěší i vás.

Díky za návštěvu, mějte se krásně.

Pavel Sušeň

 

ja-ii.jpg

V současnosti používám fullframe fotoaparáty Sony Alpha s profi objektivy Canon, občas polarizační filtr nebo ND filtry, stativy Benro a Manfrotto a kolo Specialized :-)


Publikační činnost

Jméno povinné
Web
E-mail

#24
Vítězslav JANČA,
26. leden 2011, Acredis.expert.com@seznam.cz
Právě dnes jsem zavítal na Tvé web stránky Pavle a musím konstatovat, že to množství fotografií mně celkem překvapilo! Dá se říci, že konkuruješ i jiným autorům, ať už amatérům či profesionálně se zabývajícím fotografům. Rovněž počet zdrojů, kde publikuješ, je chvályhodný a tak Ti přeji ještě dostatek dalších počinů a de facto úspěchů. Zasloužíš si tedy veřejnou pochvalu, drž se! S pozdravem občan z Tvé vesnice u Vsetína.


#23
Bc. Adam Uličný,
16. prosinec 2010, roznovakcz@email.cz, www.roznovak.cz
Dobrý den, samá chvála na Vaše práce. Pokud máte zájem, můžeme zveřejnit některé Vaše kousky na portálu Rožnovák.cz (www.roznovak.cz

s pozdravem
Uličný


#22
Piškuntál,
6. srpen 2010, tereza@sg.cz
Krásné fotky, my, co jsme řízením osudu uvázli na mělčině Hané, můžeme kopce jen závidět. Aspoň že máme u druhé strany kopců chalupu a můžeme se koukat na fotky od Vás. Přeji hodně profesních úspěchů při zachování poetiky a něhy Vašeho pohledu na svět.


#21
Ondra,
4. květen 2010
Pěkné stránky,nádhera,jen tak dál.Kdyby nebylo vzkazu na Kačických stránkách,tak ani nevím,že to tady existuje.Tam to je opravdový zážitek číst v knize hostů,ještě teď mně bolí bránice...


#20
peter,
12. březen 2010, peter327@gmail.com, fotografovanie.info
velmi krasne fotky prirody prajem dobre svetlo. ahoj


#19
HelenaG,
20. leden 2010, lachtan@equichannel.cz, www.helenag.cz
Ahoj Pavle. Tak díky Fléru jsem tu. A rovnou se ptám, trvá ještě ta výstava Tvých úžasných obrázků v Hrachovci? Byla by přístupná teď v neděli, i odpoledne?
Přeju Ti dobré světlo. Z celého srdce, potěšeného tou krásou, kterous zachytil.
Hel


#18
Lukáš Carbol,
20. listopad 2009, www.fotopriroda.webz.cz
Ahoj, pěkné fotografie a stránky, a fotku zimního lesa chválním, viděl jsem ji v časopise na vlastní oči

Přeji dobré světlo i nadále

Lukáš


#17
Radim Spitzer,
29. září 2009, radim.spitzer@gmail.com, www.radimspitzer.com
Zdravim Pavle, na Tve stranky jsem narazil nahodou pri vyhledavani nejakych Valasskzch krajinarskych fotek. Musim rict, ze tu mas plno nadhernych kousku a rad se budu casteji vracet!!

Preju Dobre svetlo,

Radim


#16
eshop TAVLiSa,
29. srpen 2009, obchod@tavlisa.cz, www.eshop.tavlisa.cz
Máte velmi pěkné webové stránky.


#15
Růža,
14. srpen 2009, pacasova.r@seznam,cz
Tak už je zase po půlnoci. Zapomínám na čas, ale stojí to za to. Děkuju za tvůj pohled na svět. Člověku se až zastavuje dech. R.


#14
Marie Hrabovská,
12. srpen 2009, marie.hrabovska@seznam.cz,
Pavle, zase máš nádherné nové fotky. A přibylo i něco z mých oblíbených podzimních motivů...tož už šetřím...
Maruška.


#13
Zdeněk,
7. červen 2009, www.fotosvoboda.cz/
Bezva stránky aj fotky jsou zajímavé, vrátím se rád..


#12
Petr Podroužek,
3. červen 2009, www.petys.webgarden.cz
Ahoj Pavle, na tvoje stránky jsem narazil stejným způsobem jako Míla pode mnou. Hledaj jsem nějaké aktuální informace o Sůlově. Dlouho jsem tam nebyl a zase se tam chystám. Tvoje stránky jsou parádní a fotky nemají chybu, moc se mi tu líbí a určitě se tu ještě ukážu. Přeju dobré světlo a aťse daří.......


#11
Miloslav Mužík,
28. únor 2009, solarnitechnika@seznam.cz, www.solarnitechnika.com
Vážený pane Pavle. Na Vaše stránky jsem narazil čirou náhodou. A přesto, že jsem měl na stole hromadu papírů a rozdělané práce, strávil jsem moc pěkný večer prohlížením Vašich pohledů do Valašské krajiny. Je v nich znát nejen to, že se umíte velmi dobře dívat ale vdechl jste do těch pohledů i svůj vztah k Valašsku a svou duši. Díky za příjemný večer a jistě se sem na Vaše stránky budu vracet. Miloslav Mužík


#10
majkl,
9. říjen 2008, muj.misa@seznam.cz
Fatk super....to bych do Tebe neřekl. zdar.majkl


Kontaktní formulář
Jméno: (povinné)
E-mail:
Telefon:
Zpráva: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 4. 2021, 09:23, zobrazeno 5004x